Doporučuji

Na této stránce budu zveřejňovat projekty, které doporučuji, protože osobně znám jejich tvůrce, protože jsem byl s nimi spokojený, nebo protože mi dělají z jakéhokoliv jiného důvodu radost.

Martina Přichystalová - fotomojeEFT.cz – alternativní psychologická poradna Martiny Přichystalové

Manželčiny EFT kurzy a terapie EFT v Brně. Na terapii ani na kurzu jsem osobně nebyl, ale ohlasy jsou tak krásné, že s čistým srdcem můžu obojí doporučit všem lidem z Brna a okolí. Na webu je i psychologická poradna online.
www.mojeEFT.cz

Moudré knihy - logoMoudré knihy – Svět bez hranic a další knihy pro váš rozvoj

Můj e-shop prodávající knihy o ho’oponopono (Svět bez hranic a knihy Mabel Katz) a další úžasné knížky nejen z nakladatelství Čintámani např. 21 dnů – Mark Dzirasa, Život bez hranic Nicka Vujicice, Jistou cestou k bohatství nebo Tajemství úspěchu.
www.moudreknihy.cz

Magazín Osobní rozvoj

Magazín je čtvrtletníkem, která na více než 200 stranách přináší zajímavé články a rozhovory z oblasti osobního rozvoje. Sám pro tento časopis píšu a vřele doporučuji si ho předplatit.
www.osobnirozvojonline.cz

PeterBartal.cz

Peter Bartal - foto ze semináře v Praze

Peter Bartal pořádá hlavně v Praze akce věnované sebevzdělávání a rozvoji osobnosti. Těší mě, že Peter organizuje i pražské semináře Života ve vlnách a že se všech seminářů také osobně účastní. Peter si totiž za lektory vybírá pouze lidi, se kterými je mu fajn, tak jsem moc rád, že jsem se dostal do jeho výběru. Jste-li z Prahy či blízkého okolí, určitě si přihlašte na Peterových stránkách zasílání aktuálních akcí na e-mail, nebo sledujte Petera na Facebooku.
www.peterbartal.cz

Blog webu Fabay.cz – blog o osobním rozvoji a podnikání.

Petr Havránek fotoPředstavení nechám na autorovi blogu a mém kamarádovi Petrovi: “Jmenuji se Petr Havránek a jsem autorem blogu o osobním rozvoj a podnikání na internetu. Myslím si, že hodně lidí u nás pracuje pod své možnosti, nevyužívá svůj potenciál naplno a nedělá to, co je opravdu baví. Mým posláním je to změnit. Přál bych si, aby si každý člověk v České Republice uvědomil, kde je jeho místo, a jaká je jeho vášeň, protože tudy vede podle mě cesta ke šťastnému životu. Proto se snažím lidem pomáhat skrze blog, ebooky a citáty na facebooku.”
www.fabay.cz/blog/

Nově Petr spustil web s citáty: www.kazdydenscitatem.cz

Vladimír Böhm

Vladimír BohmVláďa Böhm je člověk, který má vizi dožít se vědomě a ve zdraví 120 let. A já věřím, že to dokáže. Od Vládi se dozvíte například jak na Živou stravu, jak prožijte ve zdravý dlouhý život. A také z jiného soudku jak vybudovat navštěvovaný web, naučíte se blogovat.
www.vladimirbohm.cz

Lucie Nováková - fotoCoaching by Lucie

Stránky Lucie Novákové o The Work. Lucka je certifikovaným koučem a kromě individuálního koučinku pořádá i víkendové semináře The Work hlavně v Praze. Koučink si můžete objednat z celého světa díky spojení přes Skype.
www.coachingbylucie.com

Kateřina Fišerová - fotoTransformativní koučink

Projekt Kateřiny Fišerové a jejích dvou kolegů přinášející lidem “více radosti a chuti do života každý den”. S transformativním koučem můžete objevit vlastní hluboký potenciál a najít a následovat svoji vlastní vnitřní radost.
www.transformativnikoucink.cz

Markéta Weinigerová šálaNunýnek a Wixx

E-shopu úžasně podnikavé Markéty Weinigerové. Na Nunýnkovi si můžete koupit kvalitní odzkoušené věcičky pro děti, nebo výbavu do porodnice v praktickém balení. Wixx je věnovaný ručně přízi (makaróny Wixx) a výrobkům, které jsou z nich ručně uháčkované. Člověk by nevěřil, co všechno a jak krásně se dá háčkovat z pružné tlusté příze všemožných barev.
www.nunynek.cz, www.wixx.cz