Jsem úplně mimo

Are you normal? NO!Všem, kteří to ještě neví, bych rád tímto oznámil, že jsem úplně mimo, že nejsem normální a že žiji mimo realitu.

Reklama: Na téma Sebeláska pořádám večerní semináře. Jejich program a nejbližší termíny si přečti na stránce Sebeláska – večerní seminář.

Rád bych vykřičel do světa, že se chci soustředit v životě jen na to, co mě baví, z čeho mám radost a užitek já a ostatní lidi. Na všem, co mi do života přijde, se rozhoduji hledat to pozitivní a zabývat se pouze tím, co pěkného objevím. Znamená to, že budu “mimo mísu”, že nedokážu rozlišit, co je dobré a špatné. Uvědomuji si to a přijímám to.

Že jsem nenormální si někteří lidé všimli. Pro ty, kdo mě tolik neznají, zkusím uvést pár příkladů, jak se taková nenormálnost může projevit. Tak například komentuji a rozebírám jen to, co mě potěšilo. Vše ostatní nechávám bez komentáře. Lidem chválím to, co se mi na nich líbí, ostatní rovněž nechávám bez komentáře. Podporuji lidi a projekty, které mám rád, ze všech ostatních se snažím okoukat, co dělají dobře a co bych sám mohl použít u svých projektů. Často odpovídám, že na něco nemám názor a že si ho ani nebudu vytvářet, že nevím, nebo že se tázanou věcí nezabývám. Jsem vděčný i za věci, u kterých se spousta lidí rozčiluje.

Taky se ale nezabývám tím, jestli jsou lidi kolem mě šťastní. Přebírám 100% zodpovědnost za svůj život a zároveň nechávám lidi kolem mě, ať se vypořádají sami s tím, jak se chovám. Sleduji reakce okolí a když to tak sám cítím, změním své chování tak, aby se v mé společnosti lidi cítili dobře. Když se rozhodnu být protivný, tak jednoduše jsem.

A co bych chtěl zdůraznit, přijímám sebe takového, jaký sem. Aktivně pracuji na tom, abych se měl rád pořád. A když se mi něco z uvedeného nedaří, směji se sám sobě a chválím se za to, co jsem “podělal”. :) Mým věrným průvodcem je slovíčko děkuji.

A co ty? Jsi normální? A jaké máš kolem sebe lidi?

Vladimír Přichystal - fotoDěkuji za tvůj čas a dvakrát děkuji za každý komentář, který zanecháš pod článkem.

Vladimír

Pokud chceš dostávat upozornění na nové články a akce mailem, zaregistruj si odběr newsletteru. Kdykoliv máš možnost odběr mailů odhlásit. Sledovat mě můžeš i na Facebooku.

9 thoughts on “Jsem úplně mimo

 1. Myslím, že kdybychom k životu všichni přistupovali jako Ty, bylo by na světě mnohem lépe… :-) Zkusím na tom zapracovat.

 2. Úžasné!
  parádní stav nenormálnosti, velmi inspirující…příjemně jsem se pobavila…
  Ano, více takových lidí…
  Taky jsem nenormální, asi jinak, ale moc taky nezapadám…ale to není můj problém, že? S tím ať si poradí ti ostatní…

  Paranormální den, Vladimíre

 3. Taky se snažím soustředit na to pozitivní, je to potřeba hlavně tam, kde se rozezní něco negativního ve mně. Aby to negativní mohlo odejít, nemůžu to příliš potlačovat, a aby mě to nezaplavilo a neovlivnilo moje jednání, nemůžu tomu dát příliš prostoru. Není vždy jednoduché odhadnout tu správnou míru.

 4. Taky jsem úplně mimo :D a zveřejněné artefakty a doznání mohou dokládat, že já “mimoň” nejsem ve vesmíru sama.

 5. Dle mě je problém už v tom samotném slově NORMÁLNÍ. Co to značí? Jaké jsou hranice normálna? Každý člověk si laťku stanovuje jinak a jinde, takže, když to shrnu, jsem nenormálně normální a podobné lidi mám okolo sebe ;-).

 6. Bohužel NORMÁLNÍ je vše, co dělá většina- latentní hysterie masy. Může to být správné i špatné. V tomto případě u lidí je to bohužel to druhé. Mimo jsou lidé, kteří vnímají jen tento hmotný svět. Bohužel je jich většina, proto se z toho stala norma. Život duchovně založeného jedince v takovém světě nepochopení studených a prázdných je téměř jako první úroveň inferna.

 7. Neboj se žít jak chceš a nenech si od nikoho brát svobodnou vůli. Oni te soudit nebudou. Dle toho co jsem letmo přejel, tak imho žiješ dobře.

 8. Nezanechej nás v nepochopení prázdných a temnotou stižených. Odmilosrdni naše činy a zbav nás věčného zatracení.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *