Novinky

Pokud máte zájem o aktuální informace o Životě ve vlnách, můžete si objednat zasílání informací na email (registrace) nebo sledovat Život ve vlnách na Facebooku.

Co se chystá

Nový celodenní seminář, večerní semináře, kroužky sdílení a zážitkové akce s vědomým dotekem. Program je na stránce Semináře, přednášky.

Dál chystám semináře po celé ČR, účast na nejrůznějších akcích, videa, články, návody, e-knihy. Uvidíme, co se nám podaří přivést k životu. ;-)

Co už máme za sebou

Následující výčet je nekompletní. Ber ho prosím jako výběr z toho, co jsem v rámci projektu Život ve vlnách podnikl.

19. května 2014 (pondělí): Druhý narozeninový pokec Života ve vlnách, kterého se zúčastnilo asi 35 úžasných lidí. Fotky z pokecu si můžete prohlédnout na Facebooku.

23. 10. pokec o EFT s mou milovanou ženou Martinou Přichystalovou. Info je na Facebooku.

V září mi vyšel článek v podzimním čísle magazínu Osobní rozvoj. Článek je věnovaný vztahům a můžete si ho přečíst po rozkliknutí fotek na Facebooku.

7. března 2013 (čtvrtek): První narozeninový pokec Života ve vlnách, kterého se zúčastnila asi dvacítka úžasných lidí. Fotky z pokecu si můžete prohlédnout na Facebooku, kde je zveřejněné i video se sfoukáváním svíček.

24. února 2013 (neděle): seminář Šťastný život tady a teď v Brně. Fotky ze semináře si můžete prohlédnout na Facebooku.

10. února 2013 (neděle): Seminář Šťastný život tady a teď v Praze. Jak si účastníci užili seminář, si přečtěte v článku Ohlasy na únorový seminář v Praze.

9. února 2013 (sobota): Přednáška na Astrovíkendu na téma Život ve vlnách – šťastný život tady a teď aneb kde hledat a najít dlouhodobé štěstí. Celý den jsem si povídal s lidmi na stánku Život ve vlnách.

4. února 2013 jsme si povídali s Lucií Novákovou o The Work a o Havaji. Ohlédnutí za povídáním jsem sepsal do článku Povedený pokec s Lucií.

22. listopadu 2012: Pokec o štěstí a dalších tématech v Dobré čajovně v Brně na Františkánské 6. Milým hostem byl Vladimír Böhm (KlíčÚspěchu.cz, AuraCentrum.cz), se kterým jsme si povídali hlavně o půstech ale i o měření aury a dalších tématech.

10. listopadu 2012: Šťastný seminář v Brněhodnocení semináře.

7. listopadu 2012: Pokec o štěstí v čajovně (zadní místnost) Klubu cestovatelů v Brně za účasti dvou Petrů, Nely a Vladimíra.

28. října 2012: Seminář v Praze. Ohlédnutí za seminářem je v článku Pražský seminář z očí do očí.

11. října 2012: Pokec o štěstí v Brně (Klub cestovatů, ul. Veleslavínova) za účasti Marka Dzirasy. Jaký byl pokec, si můžete přečíst v článku Povídání o štěstí s Markem Dzirasou.

29. září 2012 se v Brně uskutečnil první poprázdninový seminář. Přečtěte si ohlasy na brněnský seminář ze září.

18. září 2012 jsme se sešli v Brně Komíně na pokecu o štěstí u žeber.

8. září 2012 proběhl v Praze druhý seminář Život ve vlnách. Přečtěte si ohlasy na druhý pražský seminář.

23. srpna 2012 jsme si užili pokec o štěstí v brněnském Klubu cestovatelů.

30. června 2012 se uskutečnil první seminář v Praze. Více informací je v článku Červnový seminář v Praze. Přečtěte si, jak se seminář v Praze líbil účastníkům.

17. června 2012 se uskutečnil třetí seminář v Brně. Více informací je v článku Červnový seminář v Brně.

7. června 2012 se uskutečnil první brněnský pokec na téma štěstí a život ve vlnách. Více informací je v článku První pokec se opravdu povedl.

3. června 2012 vnikla tato stránka s novinkami.

1. června 2012 zveřejnil server Klíčúspěchu.cz rozhovor o Životě ve vlnách v článku Projekt život ve vlnách – aneb naučte se žít šťastnější život.

29. května 2012 jsem na web doplnil základní informace o projektu. Přečíst si můžete například to, jak celý projekt vznikl.

24. května 2012 získal projekt Život ve vlnách nové logo se zelenou vlnkou, viz záhlaví webu.

19. – 20. května 2012 jste mohli navštívit stolek Života ve vlnách na brněnském Astrovíkendu. Pustit si můžete video s prvními deseti minutami z 45-minutové přednášky.

12. května 2012 se konal seminář za účasti 10 lidí. Jak se jim seminář líbil, si můžete přečíst v článku Ohlasy na květnový seminář Život ve vlnách.

25. února se konal první seminář Život ve vlnách za účasti čtyř lidí a lektora.

19. února 2012 vznikly facebookové stránky Život ve vlnách – cesta za štěstím.