O projektu

Nový Život ve vlnách

V květnu 2014 jsem odstartoval novou etapu Života ve vlnách. Největší změna je v akcích, které pořádám. Kromě změny v celodenních seminářích jsem začal pořádat:

Aktuální program akcí je na stránce Semináře, přednášky.

Život ve vlnách do roku 2013

Přestože je nový Život ve vlnách dost odlišný od toho původního, já jako člověk stojím stále na podobných principech a energiích. Čím dál víc mě ovlivňuje tantra a chuť radostně si užívat život. Stále ale platí většina z toho, co si můžete pustit a přečíst níže.

Představení projektu Život ve vlnách formou rozhovoru – zdroj Klíčúspěchu.cz

Projekt Život ve vlnách – šťastný život tady a teď vznikl proto, aby dělal lidem radost. Dlouhodobý pocit štěstí vnímám jako hnací sílu veškerého našeho snažení. A protože věřím, že stačí málo, abychom byli aspoň o kousek šťastnější, snažím se lidem připomínat, co již dávno ví. Snažím se lidem dělat radost ujištěním, že svět a vše v nás i kolem nás je naprosto v pořádku. A jako prostředek jsem si vybral semináře, přednášky a články, které mají společnou značku Život ve vlnách.

Začalo to článkem

O životě ve vlnách jsem napsal 6. ledna 2012 článek s názvem Život ve vlnách :). Přišlo mi zajímavé, jak se každému z nás střídají šťastnější a méně šťastné chvíle. A taky mě napadlo, že se znalosti tohoto principu dá využít k tomu, aby byl člověk dlouhodobě aspoň trošku šťastnější. Článek jsem původně zveřejnil na našem rodinném blogu Přichystalovi.cz, kde jsem asi o týden dřív zveřejnil článek rovněž o to, jak můžeme být šťastní – Jednoduchý návod, jak být šťastný.

První přednáška a seminář

Když jsem se poté hlásil na únorový brněnský Astrovíkend, zvolil jsem jako téma své přednášky ho’oponopono. Shodou okolností těsně po mně měla mít přednášku na stejné téma i paní Michalcová, která se ho’oponopono zabývá již několik let. Paní Michalcové si vážím, proto jsem jí slíbil, že najdu jiné téma, které bude zajímavé pro lidi a ke kterému mám co říct. Téma přednášky jsem změnil na Život ve vlnách – jak můžeme být dlouhodobě šťastní a pro zájemce jsem rovnou připravil i termín prvního semináře. Na seminář nakonec nikdo z účastníků Astrovíkendu nepřišel, přesto na seminář přišli první 4 účastníci. Seminář byl pro mě obrovským zážitkem a když i účastníci byli spokojení, věděl jsem, že jsem našel to, co mě baví a čemu bych se chtěl v nejbližší době věnovat.

Současnost Života ve vlnách

Aktuálně mám za sebou přednášky, semináře a workshopy v Brně, v Praze a v Liberci. Na přelomu srpna a září jsem uspořádal první Víkend se Životem ve vlnách. Podnikám spoustu malých krůčků, aby se ze Života ve vlnách stal projekt, který dělá radost nejen mně, ale i co nejvíce dalším lidem.

Více na stránce Novinky.

Autor projektu: Vladimír Přichystal, více na stránce Kontakty