Pozvánka na 2. brněnské Dárkování

Dárkování 2013 - vánoční stromečekPoslední sobotu před Štědrým dnem se sejdeme, abychom si dělali radost navzájem i každý sám sobě. Přijď, přines drobný dáreček, ulož ho pod stromeček a počkej si na zázrak!

V sobotu 20. prosince se po 10. hodině ranní sejdeme v Dětské čajovně Mezi stromy (v pasáži OD Klášter, Josefská 1, Brno), přineseme si drobné dárečky, budeme si moct koupit od přátel dárky pro své blízké a pak necháme zázraky, ať se dějí.

  • Budeme si povídat.
  • Budeme se smát.
  • Budeme se radovat, že jsme spolu.
  • Budeme sdílet radost ze svých projektů a úspěchů.
  • Budeme zpívat koledy.
  • Budeme baštit a popíjet dobroty.
  • Budeme… :)

Na místě si můžeš koupit něco pěkné pro sebe nebo pod stromeček. Sám přinesu knížky z nakladatelství Čintámani a další Moudré knihy. Knížky si můžeš objednat i předem.

Věřím, že se k prodeji dárků stejně jako před rokem přidají i další účastníci Dárkování. Kdo by chtěl nabídnout své výrobky, produkty, služby, ať mi zavolá na tel. 604 160 755 nebo napíše zprávu na Facebooku nebo mail na v.prichystal@gmail.com

Začínáme již v 10 h, kouzelná chvíle nastane po 11. hodině.

Vítání jsou všichni, kteří chtějí přijít a radovat se s námi, že jsme. Budu rád, když pozveš své blízké. Pro mimobrněnské je možné zajistit nocleh.

Ohlasy na Dárkování 2013 si můžeš přečíst v Nečlánku o prvním brněnském Dárkování.

Moc se na všechny těším. Věřím, že Dárkování bude opět krásným předvánočním zastavením.

Vladimír

Pokud chcete dostávat upozornění na nové články a akce mailem, zaregistrujte si odběr newsletteru. Udělám maximum proto, abyste byli s obsahem mých mailů spokojení, a kdykoliv máte možnost odběr mailů odhlásit. Sledovat mě můžete i na Facebooku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *